uCSS.pl Strona Główna

  • Nasz kanał RSS

Wymiana linkiem

Jeśli prowadzisz serwis internetowy i chcesz zwiększyć jego popularność i pozycje w wyszukiwarkach zapraszamy do bezpłatnej wymiany linkiem. W tym celu prosimy o prawidłowe wypełnienie poniższego formularza.

Tytuł strony:
Adres strony:
Twój e-mail:

Warunkiem wymiany linkiem z naszym serwisem jest umieszczenie linku zwrotnego na własnej stronie, która musi być zaindeksowana w wyszukiwarce Google. Link zwrotny musi zostać umieszczony w widocznym miejscu, a jego czcionka nie może być zbyt mała.

Link zwrotny tekstowy, przykład: uCSS Galeria inspiracji CSS xHTML

<a href="http://www.ucss.pl/" title="ucss.pl - Galeria inspiracji CSS xHTML Grafika Webmaster Portfolio Showcase Gallery">uCSS Galeria inspiracji CSS xHTML</a>

Zastrzegamy sobie prawo do nie akceptacji linków niezgodnych z naszymi kryteriami. Nie umieszczamy linków do stron pornograficznych, warezów oraz stron łamiących polskie prawo. Pierwszeństwo będą miały strony z dziedziny CSS, xHTML, HTML, PHP, Java, Grafika.

Kim jesteśmy

Portal ucss.pl jest miejscem ekspozycji prac twórców stron internetowych. Galeria stron zaprojektowanych w standardach CSS xHTML, umożliwiająca promowanie siebie oraz swoich realizacji. Przedstawiamy najnowsze trendy w projektowaniu stron ...

tworzenie stron |

Polecamy

© 2008-2009 ucss.pl Właściciele: WEBPC-GROUP i WEBPC.pl

Strona napisana zgodnie z CSS 2.1 Strona napisana zgodnie z xHTML 1.0