uCSS.pl Strona Główna

  • Nasz kanał RSS

O nas

    Portal uCSS.pl powstał dzięki zamiłowaniom do grafiki oraz tworzenia stron. Inspiracje na pomysł zostały podpatrzone u zagranicznych konkurentów. Fakt iż w Polsce nie istnieje tego typu strona, dodawał nam odwagi oraz chęci do dalszej realizacji tego oto projektu.
    Prace nad nim rozpoczęły się w lipcu 2008 roku. Zostały wówczas zainwestowane pierwsze środki finansowe, które wraz z umiejętnościami zespołu doprowadziły do obecnej formy portalu. 25 listopada 2008 roku została zakupiona domena, natomiast jego oficjalne otwarcie odbyło się 28 grudnia 2008 o godzinie 12:25. Portal uCSS.pl od samego początku jest utrzymywany na solidnych serwerach firmy serveradmin.pl. Warto również wspomnieć, że projekt nie powstałby gdyby nie znajomi oraz przyjaciele z branży, którzy dobrowolnie pomagali w jego realizacji.
    W najbliższym czasie planujemy udostępnić specjalne abonamenty dla firm projektujących witryny. Umożliwi to sprawną i skuteczną reklamę klientów zaś nam niezbędne środki do ciągłego utrzymywania portalu. Kolejne innowacje, pomysły zostaną opublikowane w momencie ich zainstalowania. Posłużą one do dalszych usprawnien w korzystaniu z uCSS.pl.

Partnerstwo i współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju partnerstwo, z którego skorzystałyby obie strony. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt
Nasz adres e-mail

Szczególne podziękowania

Radosław Muszyński
Szczególne podziękowania dla Pana Radosława za profesjonalną pomoc w pozycjonowaniu serwisu oraz wszelke udoskonalenia techniczne.

Zobacz mój profil na Profeo.pl Zobacz mój profil na Goldenline.pl

Kim jesteśmy

Portal ucss.pl jest miejscem ekspozycji prac twórców stron internetowych. Galeria stron zaprojektowanych w standardach CSS xHTML, umożliwiająca promowanie siebie oraz swoich realizacji. Przedstawiamy najnowsze trendy w projektowaniu stron ...

tworzenie stron |

Polecamy

© 2008-2009 ucss.pl Właściciele: WEBPC-GROUP i WEBPC.pl

Strona napisana zgodnie z CSS 2.1 Strona napisana zgodnie z xHTML 1.0