uCSS.pl Strona Główna

  • Nasz kanał RSS

Regulamin

Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja ucss.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Korzystanie z serwisu ucss.pl jest w pełni bezpłatne

Aby zaproponowana przez właściciela strona została opublikowana w galerii, musi spełniać obecne standarty CSS i xHTML. Ponadto strona ta nie może zawierać treści niezgodnych z polskim prawem.

Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż w portalu ucss.pl może prezentować jedynie prace własnego autorstwa oraz takie, których publikacja nie narusza prawa, dobrych obyczajów, uczuć religijnych oraz dóbr osób trzecich chronionych prawem.

Użytkownik zobowiązany jest do podania adresu e-mail, który posłuży do wykonywania operacji oraz otrzymywania najnowszych wiadomości z serwisu.

Użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych, reklamowych i informacji handlowych dotyczących serwisu ucss.pl jak również innych produktów i firm na podany przez użytkownika adres e-mail.

Portal ucss.pl pomimo wszelkich starań ukrycia adresu e-mail użytkownika przed robotami, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualnie wyrządzone przez nie szkody (spam).

Właściciel opublikowanego projektu ma prawo do jego usunięcia. W tym celu proszony jest o wysłanie stosownej i uzasadniającej wiadomości do redakcji. Wiadomość ta musi zostać wysłana z adresu przypisanego do projektu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja ucss.pl nie ponosi odpowiedzialności za opinie odbiorców i zastrzega sobie prawo do własnego zdania.

Etapy procesu publikacji projektu w galerii ucss.pl:

1) Użytkownik prawidłowo wypełnia formularz znajdujący się na tej stronie. W nim określa stosowną kategorie, podaje nazwę, adres strony oraz swój e-mail. Dodatkowo w polu uwagi może uzupełnić informacje o proponowanej stronie.

2) Po prawidłowym uzupełnieniu formularza, użytkownik otrzymuje na podany wcześniej adres e-mail wiadomość w której zawarty jest link służący do potwierdzenia wykonanej operacji.

3) Po operacji numer 2, zaproponowana przez Użytkownika strona oczekuje na weryfikację administratora. Czas weryfikacji wynosi do 48 godzin. Po pomyślnej weryfikacji strona zostaje automatycznie opublikowana w galerii a Użytkownik jest informowany drogą e-mail.

Kim jesteśmy

Portal ucss.pl jest miejscem ekspozycji prac twórców stron internetowych. Galeria stron zaprojektowanych w standardach CSS xHTML, umożliwiająca promowanie siebie oraz swoich realizacji. Przedstawiamy najnowsze trendy w projektowaniu stron ...

tworzenie stron |

Polecamy

© 2008-2009 ucss.pl Właściciele: WEBPC-GROUP i WEBPC.pl

Strona napisana zgodnie z CSS 2.1 Strona napisana zgodnie z xHTML 1.0